Versenyek eredményei (2006-2007)

E-mail Nyomtatás

1.b
Kókai Dániel:
Kiemelkedő sportteljesítmény
2.a
Burai Jenna:
I. helyezés rajzversenyen (helyi verseny)
Mojzner Alexandra
II. helyezés rajzversenyen (helyi verseny)
Angyal Réka
I. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
I. helyezés matematika versenyen (helyi verseny)
III. helyezés rajzversenyen (helyi verseny)
Bekő Csaba
III. helyezés matematika versenyen (helyi verseny)
III. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
III. helyezés rajzversenyen (helyi verseny)
Nagy Cintia
 I. helyezés mesemondó versenyen (helyi verseny)
I. helyezés mesemondó versenyen (Tiszajenő)
Donkó Henrietta
II. helyezés matematika versenyen (helyi verseny)
III. helyezés mesemondó versenyen (helyi verseny)
Czene Lili Fanni
II. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
2.b
Ábrahám Mónika
II. helyezés matematika versenyen (helyi verseny)
Bálint Márk
III. helyezés matematika versenyen (helyi verseny)
Kiss Bence
I. helyezés matematika versenyen
Szaniszló Ákos
Kiemelkedő sportteljesítmény
Szaniszló Szabolcs
III. helyezés matematika versenyen
Kiemelkedő sportteljesítmény
Tóth Gréta
II. helyezés szavalóversenyen (Nyársapát)
II. helyezés mesemondó versenyen (helyi verseny)
3.a
Balogh Réka
I. helyezés helyesírási versenyen (Dánszentmiklós)
III. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
Erős Mirtill
II. helyezés rajzversenyen (helyi verseny)
Forberger Norbert
III. helyezés mesemondó versenyen (helyi verseny)
Mudri Andrea
III. helyezés matematika versenyen (helyi verseny)
Tóth Dániel
III. helyezés rajzversenyen (helyi verseny)
Tóth Vivien
II. helyezés matematika versenyen (helyi verseny)
Törőcsik Renáta
I. helyezés matematika versenyen (helyi verseny)
II. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
3.b
Németh Ambrus Gergő
I. helyezés mesemondó versenyen (helyi verseny)
Kiemelkedő sportteljesítmény
Radics Fanni
I. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
I. helyezés rajzversenyen (helyi verseny)
II. helyezés mesemondó versenyen (helyi verseny)
4.a
Kocsis Mihály
I. helyezés rajzversenyen (helyi verseny)
Kókai Viktória
III. helyezés mesemondó versenyen (helyi verseny)
III. helyezés helyesírási verseny (helyi verseny)
Kozák Nikoász
Kiemelkedő sportteljesítmény
Ondó Tamás
Kiemelkedő sportteljesítmény
Pintér Adrienne
I. helyezés rajzversenyen (helyi verseny)
Pozsár Bence
Kiemelkedő sportteljesítmény
Szendrei Patrícia
I. helyezés rajzversenyen (helyi verseny)
II. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
III. helyezés matematika versenyen (helyi verseny)
Tóth Tünde
III. helyezés rajzversenyen (helyi verseny)
4.b
Andó Fanni
II. helyezés községi rajzversenyen
Ábrahám András
Kiemelkedő sportteljesítmény
Czeróczki Csenge
I. helyezés "Az én hazám"című rajzversenyen
I. helyezés mesemondó versenyen (helyi verseny)
II. helyezés rajzversenyen (helyi verseny)
III. helyezés matematika versenyen (helyi verseny)
Godó Helga
I. helyezés matematika versenyen
Jaczina Dóra
I. helyezés helyesírási versenyen (Dánszentmiklós)
I. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
II. helyezés matematika versenyen (helyi verseny)
II. helyezés mesemondó versenyen (helyi verseny)
III. helyezés matematika versenyen (Tiszajenő)
Józan Dávid
Kiemelkedő sportteljesítmény
Zsitva Dávid
Kiemelkedő sportteljesítmény
5.a
Bóta Anita
I. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi verseny)
Burai Marietta
II. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen (helyi verseny)
III. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
Halasi Judit
I. helyezés "Törd a fejed" matematika versenyen (helyi verseny)
I. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi verseny)
II. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
III. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen  (helyi verseny)
IV. helyezés komplex csapatvetélkedőn (Dánszentmiklós)
Általános nevelőtestületi dicséretben részesült.
Hanus Réka
II. helyezés "Törd a fejed" matematika versenyen (helyi verseny)
II. helyezés községi rajzversenyen
5.b
Bekő Dóra
I. helyezés ének versenyen (Dánszentmiklós)
I. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen (helyi verseny)
III. helyezés szavalóversenyen (Nyársapát)
III. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi verseny)
Általános nevelőtestületi dicséretben részesült.
Benyus Richárd
II. helyezés zongorhangversenyen (Dánszentmiklós)
Bognár Renáta
I. helyezés községi rajzversenyen
Rózsa Rebeka
I. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
II. helyezés "Törd a fejed" matematika versenyen (helyi verseny)
II. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi verseny) 
6.a
Fajka Anett
I. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
Kocsis Vivien
I. helyezés szavalóversenyen (Kocsér)
II. helyezés szavalóversenyen (Cegléd Városi Könyvtár)
II. helyezés szavalóversenyen (Tiszajenő)
II. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi verseny)
IV. helyezés szavalóversenyen (Nyársapát)
megyei szavalóversenyen eredményes részvétel (Biatorbágy)
Lukács Laura
III. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
Magyar Fanni
I. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi verseny)
Sebők Dávid
III. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi verseny)
Sinka Antónia
II. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
6.b
Görög Bernadett
I. helyezés "Törd a fejed" matematika versenyen (helyi verseny)
Határ Mónika
Kiemelkedő sportteljesítmény
Székely Petra
IV. helyezés komplex csapatvetélkedőn (Dánszentmiklós)
7.a
Bodor Csilla
I. helyezés fizika versenyen (helyi verseny)
II. helyezés kézműves versenyen
III. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen (helyi verseny)
Burai Gina
Kiemelkedő sportteljesítmény
Fehér Anita
I. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen (helyi verseny)
II. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
Hornyik Zsolt
Kiemelkedő sportteljesítmény
Józsa Krisztián
Kiemelkedő sportteljesítmény
Kiss Erzsébet
Kiemelkedő sportteljesítmény
Kókai Nikolett
II. helyezés Matematika mindenkinek versenyen (helyi verseny)
III. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen (helyi verseny)
IV. helyezés komplex csapatvetélkedőn (Dánszentmiklós)
Közösségi munkáért (DÖK vezetése)
Magyari Tamás
I. helyezés matematika versenyen (Tiszajenő)
III. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
Surin Ádám
II. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen (helyi verseny)
III. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi verseny)
Szakter Tibor
Kiemelkedő sportteljesítmény
7.b
Dobos Attila
III. helyezés "Törd a fejed" matematika versenyen
Farkas Sándor
Kiemelkedő sportteljesítmény
Fehér Péter
kiemelkedő sportteljesítmény
Halasi Veronika
I. helyezés Varga Tamás matematika versenyen
I. helyezés fizika versenyen (helyi verseny)
I. helyezés "Törd a fejed" matematika versenyen (helyi verseny)
I. helyezés Matematika mindenkinek versenyen (helyi verseny)
I. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
II. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi verseny)
Határ Richárd
Kiemelkedő sportteljesítmény
Lillin Gábor
I. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi verseny)
Radics Adrienn
II. helyezés "Törd a fejed" matematika versenyen (helyi verseny)
II. helyezés Matematika mindenkinek versenyen (helyi verseny)
II. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi verseny)
II. helyezés helyesírási versenyen (helyi verseny)
Sebők Attila
Kiemelkedő sportteljesítmény
8.a
Angyal Tibor
Kiemelkedő sportteljesítmény
Fajka Gábor
II. helyezés "Törd a fejed" matematika versenyen (helyi verseny)
Homoki Viktor
Kiemelkedő sportteljesítmény
Kiss Ernő
Kiemelkedő sportteljesítmény
Kiss Mónika
Kiemelkedő sportteljesítmény
Marticsek Viktória
III. helyezés "Törd a fejed" matematika versenyen (helyi verseny)
Kiemelkedő sportteljesítmény
Az irodalmi színpad munkájában való részvételért
Közösségi munkáért
Mezei Adrienn
Az irodalmi színpad munkájában való részvételért
Közösségi munkáért
Raffai Tibor
I. helyezés "Törd a fejed" matematika versenyen (helyi verseny)
IV. helyezés komplex csapatvetélkedőn (Dánszentmiklós)
Az irodalmi színpad munkájában való részvételért
Szabó Dániel
Kiemelkedő sportteljesítmény
Tóth Klaudia
Kiemelkedő sportteljesítményért
Közösségi munkáért
8.b
Burai János
Kiemelkedő sportteljesítményért
Közösségi munkáért
 
Juhász Alex
Közösségi munkáért
Szűcs Gabriella
Közösségi munkáért

Módosítás: ( 2010. február 14. vasárnap, 13:40 )  

Sulinaptár

<<  Október 2017  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Névnap

Ma 2017. október 17., kedd, Hedvig napja van. Holnap Lukács napja lesz.

Ki olvas minket?

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa67
mod_vvisit_counterTegnap43
mod_vvisit_counterEzen a héten110
mod_vvisit_counterMúlt héten600
mod_vvisit_counterEbben a hónapban1527
mod_vvisit_counterMúlt hónapban1791
mod_vvisit_counterÖsszesen544626

Véletlen képek