Versenyek eredményei (2005-2006)

E-mail Nyomtatás

2.a
Erős Mirtill:
III. helyezés rajzversenyen
Törőcsik Renáta:
I. helyezés matematika versenyen
II. helyezés környezetismereti és környezetvédelmi versenyen
III. helyezés rajzversenyen
Tóth Vivien:
II. helyezés helyesírási versenyen
Balogh Réka:
I. helyezés matematika versenyen
III. helyezés a helyesírási versenyen
III. helyezés a szavalóversenyen
Tóth Dániel:
I. helyezés matematika versenyen
III. helyezés a környezetismereti és környezetvédelmi versenyen
2.b
Jancsovics Diána:
I. helyezés rajzversenyen
II. helyezés a környezetismereti és környezetvédelmi versenyen
Radics Fanni:
I. helyezés a szavalóversenyen
I. helyezés a környezetismereti és környezetvédelmi versenyen
I. helyezés helyesírási versenyen
II. helyezés rajzversenyen
Németh Ambrus Gergő:
I. helyezés matematika versenyen
II. helyezés helyesírási versenyen
III. helyezés szavalóversenyen
Járvás Anikó:
II. helyezés a szavalóversenyen
3.a
Czeróczki Zsaklin:
I. helyezés rajzversenyen
Nagy Sándor:
II. helyezés a környezetismereti és környezetvédelmi versenyen
II. helyezés rajzversenyen
Pintér Adrienne:
III. helyezés rajzversenyen
Szendrei Patrícia:
I. helyezés helyesírási versenyen
II. helyezés szavalóversenyen
III. helyezés matematika versenyen
Tóth Tünde:
III. helyezés helyesírási versenyen
Kókai Viktória:
I. helyezés a környezetismereti és környezetvédelmi versenyen
I. helyezés matematika versenyen
Frey Márton Mihály:
I. helyezés a környzetismereti és környezetvédelmi versenyen
3.b
Czeróczki Csenge:
III. helyezés rajzversenyen
Andó Fanni:
I. helyezés a szavalóversenyen
III. helyezés rajzversenyen
Jaczina Dóra:
I. helyezés a környezetismereti és környezetvédelmi versenyen
II. helyezés helyesírási versenyen
II. helyezés matematika versenyen
III. helyezés a szavalóversenyen
Godó Helga:
III. helyezés a környezetismereti és környezetvédelmi versenyen
4.a
Orgoványi Ádám:
II. helyezés rajzversenyen
Bakos Mihály:
III. helyezés rajzversenyen
Bóta Anita:
II. helyezés helyesírási versenyen
III. helyezés a szavalóversenyen
Halasi Judit:
II. helyezés a környezetismereti és környezetvédelmi versenyen
III. helyezés matematika versenyen
Burai Marietta:
I. helyezés szavalóversenyen
Sinka Alte Mira:
I. helyezés mesemondó versenyen
III. helyezés a szavalóversenyen
Hanus Réka:
Jászkarajenői informatikai rajzversenyen elért I. helyezéséért
Fajka Ivett:
II. helyezés matematika versenyen
4.b
Bekő Dóra:
I. helyezés helyesírási versenyen
II. helyezés énekből Dánszentmiklóson
II. helyezés szavalóversenyen
Benyus Richárd:
III. helyezés zongora versenyen Dánszentmiklóson
Szabó Ádám:
I. helyezés rajzversenyen
Különdíj rajzversenyen
Marticsek Nikoletta:
III. helyezés rajzversenyen
Rózsa Rebeka:
I. helyezés a környezetismereti és környezetvédelmi versenyen
I. helyezés matematika versenyen
III. helyezés helyesírási versenyen
Héda Máté:
III. helyezés a környezetismereti és környezetvédelmi versenyen
5.a
Kocsis Vivien:
I. helyezés a Törd a fejed matematika versenyen
I. helyezés versmondó versenyen / Tiszajenőn /
I. helyezés szavalóversenyen
II. helyezés helyesírási versenyen
Molnár Zsolt:
II. helyezés a Törd a fejed matematika versenyen
Molnár Dávid:
III. helyezés a Törd a fejed matematika versenyen
Magyar Fanni:
I. helyezés Matematika mindenkinek versenyen
III. helyezés angol nyelvi versenyen
III. helyezés helyesírási versenyen
Sebők Dávid:
I. helyezés helyesírási versenyen
I. helyezés környezet-és természetvédelmi csapatvetélkedőn
II. helyezés angol nyelvi versenyen
Sinka Antónia:
I. helyezés német nyelvi versenyen
5.b
Székely Petra:
II. helyezés Matematika mindenkinek versenyen
II. helyezés helyesírási versenyen
Görög Bernadett:
I. helyezés angol nyelvi versenyen
III. helyezés Matematika mindenkinek versenyen
6.a
Kókai Nikolett:
I. helyezés a Törd a fejed matematika versenyen
I. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen
II. helyezés helyi szavalóversenyen
III. helyezés Matematika mindenkinek versenyen
Bodor Csilla:
II. helyezés helyi szavalóversenyen
II. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen
II. helyezés helyesírási versenyen
III. helyezés angol nyelvi versenyen
Fehér Anita:
II. helyezés angol nyelvi versenyen
III. helyezés helyi szavalóversenyen
III. helyezés helyesírási versenyen
Surin Ádám:
I. helyezés környezet-és természetvédelmi csapatvetélkedőn
I. helyezés angol nyelvi versenyen
III. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen
Magyari Tamás:
III. helyezés angol nyelvi versenyen
I. helyezés helyesírási versenyen
Józsa Krisztián:
Kiemelkedő sport teljesítményéért
Hornyik Zsolt:
Kiemelkedő sport teljesítményéért
Szakter Tibor:
Kiemelkedő sport teljesítményéért
Angyal Dóra:
II. helyezés német nyelvi versenyen
Halász Edit:
III. helyezés német nyelvi versenyen
6.b
Halasi Veronika:
I. helyezés Matematika mindenkinek versenyen
II. helyezés Törd a fejed matematika versenyen
III. helyezés, komplex tanulmányi versenyen Dánszentmiklóson
Ondó Katalin:
III. helyezés a Törd a fejed matematika versenyen
Zsitva Vivien:
III. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen
Radics Adrienn:
II. helyezés Matematika mindenkinek versenyen
Kozák Krisztián:
Kiemelkedő sport teljesítményéért
Sebők Attila:
Kiemelkedő sport teljesítményéért
Dobos Attila:
I. helyezés német nyelvi versenyen
7.a
Fajka Gábor:
I. helyezés a Törd a fejed matematika versenyen
Raffai Tibor:
I. helyezés környezet-és természetvédelmi csapatvetélkedőn
II. helyezés a Törd a fejed matematika versenyen
és angol nyelvi versenyen való részvételéért.
III. helyezés helyesírási versenyen
Szabó Dániel:
II. helyezés a Törd a fejed matematika versenyen
II. helyezés helyesírási versenyen
Kiemelkedő sport teljesítményéért
Mezei Adrienn:
I. helyezés helyesírási versenyen
Homoki Viktor:
Kiemelkedő sport teljesítményéért
Marticsek Viktória:
Kiemelkedő sport teljesítményéért
7.b
 
8.a
Sándor Barnabás:
I. helyezés matematika versenyen / Tiszajenő /
I. helyezés, levelezős matematika versenyen /Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola/
III. helyezés kémia versenyen
Közösségi munkájáért
Fazekas Gábor:
II. helyezés a Törd a fejed matematika versenyen
II. helyezés levelezős matematika versenyen /Ceglédi  Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola/
II. helyezés matematika versenyen / Tiszajenő /
Közösségi munkájáért
Minárovics Máté:
IV. helyezés levelezős matematika versenyen /Ceglédi  Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola/
Közösségi munkájáért
Angyal Dóra:
II. helyezés helyesírási versenyen
Közösségi munkájáért
Fakan Balázs:
Közösségi munkájáért
Mihály Nikolett:
Közösségi munkájáért
Perlaki Tamás:
Közösségi munkájáért
Tóth Klaudia:
Közösségi munkájáért
Lukács Marianna:
Közösségi munkájáért
Szabó Marianna:
Közösségi munkájáért
Csáki István:
Közösségi munkájáért
8.b
Búcsús Barbara:
I. helyezés szavalóversenyen, Nyársapát szeptember16.
I helyezés az INFOKAPU informatikai versenyen + különdíj
I. helyezés helyi szavalóversenyen
I. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen
II. helyezés kémia versenyen
III. helyezés a Törd a fejed matematika versenyen
III. helyezés informatika versenyen Jászkarajenőn
III. helyezés angol nyelvi versenyen
III. helyezés helyesírási versenyen
közösségi munkájáért
kiemelkedő sport teljesítményéért
Mari Edina:
I. helyezés Törd a fejed matematika versenyen
I. helyezés angol nyelvi versenyen
I. helyezés helyesírási versenyen
I. helyezés kémia versenyen
II. helyezés az INFOKAPU informatikai versenyen
II. helyezés matematika versenyen, Kocsér /szept. 27./
III. helyezés komplex tanulmányi versenyen Dánszentmiklóson
III. helyezést ért el Mikebudán a helytörténeti csapatversenyen
III. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen
közösségi munkájáért
Mészáros Alexandra:
III. helyezés komplex tanulmányi versenyen Dánszentmiklóson
III. helyezést ért el Mikebudán a helytörténeti csapatversenyen
közösségi munkájáért
Tóth Lilla:
I. helyezés helyi szavalóversenyen
I. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen
II. helyezés versmondásból Dánszentmiklóson
II. helyezés versmondó versenyen Tiszajenőn
közösségi munkájáért
Dér Gréta:
I. helyezés környezet-és természetvédelmi csapatvetélkedőn
II. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen
II. helyezés angol nyelvi versenyen
II. helyezés kémia versenyen
III. helyezést ért el Mikebudán a helytörténeti csapatversenyen
közösségi munkájáért
Kocsis Mária:
III. helyezést ért el Mikebudán a helytörténeti csapatversenyen
III. helyezés német nyelvi versenyen
Bálint Beatrix:
I. helyezés német nyelvi versenyen
Ócsai Anita:
II. helyezés német nyelvi versenyen
közösségi munkájáért
Bodor Péter:
közösségi munkájáért
Budai Norbert:
kiemelkedő sport teljesítményéért
Kállai József:
közösségi munkájáért
Kovács Tibor:
közösségi munkájáért, - kiemelkedő sport teljesítményéért
Kőműves Ádám:
közösségi munkájáért, - kiemelkedő sport teljesítményéért
Székely Szabolcs:
közösségi munkájáért, - kiemelkedő sport teljesítményéért
Szőke Tünde:
közösségi munkájáért

Módosítás: ( 2010. február 14. vasárnap, 13:50 )  

Sulinaptár

<<  December 2017  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Névnap

Ma 2017. december 18., hétfő, Auguszta napja van. Holnap Viola napja lesz.

Ki olvas minket?

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa91
mod_vvisit_counterTegnap23
mod_vvisit_counterEzen a héten91
mod_vvisit_counterMúlt héten254
mod_vvisit_counterEbben a hónapban1388
mod_vvisit_counterMúlt hónapban4140
mod_vvisit_counterÖsszesen550979

Véletlen képek