Versenyek eredményei (2007-2008)

E-mail Nyomtatás

2.a
Szabó Karina
I. helyezés szavalóversenyen (helyi)
III. helyezés a Mesemondó versenyen (helyi)
Mondok Bence
III. helyezés szavalóversenyen (helyi)
I. helyezés a Mesemondó versenyen (helyi)
Bilecz Rajmund
I. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
II. helyezés a Mesemondó versenyen (helyi)
Szelei Szilveszter
I. helyezés matematika versenyen (helyi)
Mészáros Barbara
III. helyezés matematika versenyen (helyi)
Pásztor Réka
II. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
2.b
Magyari Noémi
II. helyezés szavalóversenyen (helyi)
Vincze Virág
II. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
III. helyezés szavalóversenyen (helyi)
Józan Dóra
II. helyezés a Mesemondó versenyen (helyi)
Czene László
II. helyezés matematika versenyen (helyi)
Megyesi Regina
III. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
Antal Zsanna
III. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
3.a
Nagy Cintia
I. helyezés mesemondó versenyen (helyi)
II. helyezés szavalóversenyen (helyi)
„Kapcsolatom a szüleimmel, családommal” vers-és prózamondó pályázat részvételéért (Tápiószecső)
Sándor Marcell
III. helyezés szavalóversenyen (helyi)
Laki Máté
III. helyezés a Mesemondó versenyen (helyi)
Angyal Réka
I. helyezés matematika versenyen (helyi)
III. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
Kókai Patrik
II. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
III. helyezés matematika versenyen (helyi)
Czene Lili
I. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
3.b
Ábrahám Mónika
I. helyezés szavalóversenyen (helyi)
II. helyezés mesemondó versenyen (helyi)
II. helyezés matematika versenyen (helyi)
Tóth Gréta
II. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
III. helyezés szavalóversenyen (helyi)
Koncsik Nikolett
III. helyezés a Mesemondó versenyen (helyi)
Kiss Bence
I. helyezés matematika versenyen (helyi)
4.a
Balogh Réka
II. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
III. helyezés szavalóversenyen (helyi)
III. helyezés matematika versenyen (helyi)
Törőcsik Renáta
III. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
4.b
Lódi Mirella
I. helyezés szavalóversenyen (helyi)
III. helyezés a Mesemondó versenyen (helyi)
Radics Fanni
I. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
I. helyezés matematika versenyen (helyi)
II. helyezés szavalóversenyen (helyi)
II. helyezés mesemondó versenyen (helyi)
Táncból kiemelkedő munkájáért
Általános nevelőtestületi dicséretben részesül
Németh Ambrus Gergő
I. helyezés mesemondó versenyen (helyi)
II. helyezés matematika versenyen (helyi)
III. helyezés szavalóversenyen (helyi)
Jancsovics Diána
III. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
5.a
Kovács Anita
I. helyezés Törd a fejed matematika versenyen
Mile Vivien
II. helyezés Törd a fejed matematika versenyen
Szendrei Patrícia
II. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi)
II. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
III. helyezés szavalóversenyen (helyi)
Általános nevelőtestületi dicséretben részesül
Tóth Tünde
III. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
Kozák Nikolász
Kiemelkedő sportteljesítményért
Pintér Adrienne
Kiemelkedő sportteljesítményért
5.b
Antal Bence
III. helyezés Törd a fejed matematika versenyen (helyi)
Kiemelkedő sportteljesítményért
Czeróczki Csenge
I. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi)
Godó Helga
I. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
III. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi)
Általános nevelőtestületi dicséretben részesül
Végh Virág
I. helyezés német nyelvi versenyen (helyi)
Molnár Mercédesz
Kiemelkedő sportteljesítményért
Miklós Olivér
Kiemelkedő sportteljesítményért
Zsitva Dávid
Kiemelkedő sportteljesítményért
Ábrahám András
Kiemelkedő sportteljesítményért
6.a
Bóta Anita
I. helyezés Törd a fejed matematika versenyen (helyi)
II. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
II. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi)
Halasi Judit
I. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi)
I. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
II. helyezés a megyei Alföldi Regionális Számítástechnikai versenyen
III. helyezés Törd a fejed matematika versenyen (helyi)
Kiemelkedő sportteljesítményért
Általános nevelőtestületi dicséretben részesül
Burai Marietta
I. helyezés német nyelvi versenyen (helyi)
III. helyezés szavalóversenyen (helyi)
Bakos Katalin
II. helyezés „Mátyás az igazságos” című rajzpályázaton
Kiemelkedő sportteljesítményért
Hanus Réka
I. helyezés „Mátyás az igazságos” című rajzpályázaton
Baglyas Gabriella
Különdíj „Mátyás az igazságos” című rajzpályázaton
Vass Lajos
Különdíj „Mátyás az igazságos” című rajzpályázaton
Bujka Csilla
Kiemelkedő sportteljesítményért
6.b
Héda Máté
II. helyezés Törd a fejed matematika versenyen (helyi)
III. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi)
Sinka Alte Mira
I. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen (helyi)
II. helyezés szavalóversenyen (helyi)
„Kapcsolatom a szüleimmel, családommal” vers-és prózamondó pályázat részvételéért (Tápiószecső)
Bekő Dóra
I. helyezés szavalóversenyen (helyi)
II. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen (helyi)
II. helyezés énekversenyen (Dánszentmiklóson)
III. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
Különdíj az „Aranytól Aranyig” kistérségi versmondó versenyen Nagykőrös
Kiemelkedő sportteljesítményért
III. helyezés Pest megyei KI MIT TUD középdöntőjében (Monor)    
Kiemelkedő kulturális tevékenységéért
Bognár Renáta
III. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen (helyi)
Különdíj „Mátyás az igazságos” című rajzpályázaton
Általános nevelőtestületi dicséretben részesül
Benyus Richárd
I. helyezés zongora hangszerversenyen (Dánszentmiklóson)
Rózsa Rebeka
I. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
II. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi)
Általános nevelőtestületi dicséretben részesül
Tóth Edina Rita
Különdíj „Mátyás az igazságos” című rajzpályázaton
7.a
Magyar Fanni
I. helyezés Törd a fejed matematika versenyen (helyi)
II. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi)
II. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
Kiemelkedő sportteljesítményért
Táncból kiemelkedő
Molnár Zsolt
III. helyezés Törd a fejed matematika versenyen (helyi)
I. helyezés körzeti katasztrófavédelmi csapatversenyen (Cegléd)
Sebők Dávid
I. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
III. helyezés Törd a fejed matematika versenyen (helyi)
Kiemelkedő sportteljesítményért
Kocsis Vivien
I. helyezés szavalóversenyen (Tiszajenő)
I. helyezés szavalóversenyen (helyi)
III. helyezés kistérségi versmondó versenyen (Nagykőrös)
III. helyezés „Mátyás az igazságos” című rajz pályázaton
Kiemelkedő kulturális tevékenységéért
Lukács Laura
III. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi)
Sinka Antónia
I. helyezés körzeti katasztrófavédelmi csapatversenyen (Cegléd)
II. helyezés német nyelvi versenyen (helyi)
Farkas Zoltán
I. helyezés német nyelvi versenyen (helyi)
Molnár Dávid
I. helyezés körzeti katasztrófavédelmi csapatversenyen (Cegléd)
7.b
Székely Petra
II. helyezés Törd a fejed matematika versenyen (helyi)
III. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
Görög Bernadett
I. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi)
Váradi János
Kiemelkedő sportteljesítményért
Határ Mónika
Kiemelkedő sportteljesítményért
Urbán Melinda
Kiemelkedő kulturális tevékenységéért
Székely Petra
II. helyezés Törd a fejed matematika versenyen
8.a
Kókai Nikolett
II. helyezés Törd a fejed matematika versenyen (helyi)
II. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen (helyi)
Táncból kiemelkedő munkájáért
Diákönkormányzat vezetéséért
Közösségi munkáért
Burai Gina
III. helyezés Törd a fejed matematika versenyen (helyi)
Közösségi munkáért
Fehér Anita
I. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
I. helyezés angol nyelvi versenye (helyi)
I. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen (helyi)
II. helyezés szavalóversenyen (helyi)
Angyal Dóra
II. helyezés német nyelvi versenyen (helyi)
III. helyezés szavalóversenyen (helyi)
„Kapcsolatom a szüleimmel, családommal” vers-és prózamondó pályázat részvételéért (Tápiószecső)
Surin Ádám
I. helyezés a megyei Alföldi Regionális Számítástechnikai versenyen
VI. helyezés az országos Alföldi Regionális Számítástechnikai versenyen (Nyíregyháza)
III. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
Kiemelkedő sportteljesítményért
Általános nevelőtestületi dicséretben részesül
Halász Edit
III. helyezés német nyelvi versenyen (helyi)
Közösségi munkáért
Angyal Viktória
I. helyezés körzeti katasztrófavédelmi csapatversenyen (Cegléd)
Közösségi munkáért
Szakter Tibor
Kiemelkedő sportteljesítményért
Hornyik Zsolt
Kiemelkedő sportteljesítményért
Józsa Krisztián
Kiemelkedő sportteljesítményért
8.b
Halasi Veronika
I. helyezés Törd a fejed matematika verseny (helyi)
II. helyezés helyesírási versenyen (helyi)
III. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi)
Közösségi munkáért
Radics Adrien
III. helyezés Kazinczy szépkiejtési versenyen (helyi)
Táncból kiemelkedő munkájáért
Általános nevelőtestületi dicséretben részesül
Kocsis Ákos
II. helyezés angol nyelvi versenyen (helyi)
Közösségi munkáért
Dobos Attila
I. helyezés német nyelvi versenyen (helyi)
Kozák Krisztián
Kiemelkedő sportteljesítményért
Farkas Sándor
Kiemelkedő sportteljesítményért
Zsitva Vivien
Közösségi munkáért
Hartyányi Enikő
Közösségi munkáért

Módosítás: ( 2010. február 13. szombat, 18:16 )  

Sulinaptár

<<  Október 2017  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Névnap

Ma 2017. október 17., kedd, Hedvig napja van. Holnap Lukács napja lesz.

Ki olvas minket?

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa63
mod_vvisit_counterTegnap43
mod_vvisit_counterEzen a héten106
mod_vvisit_counterMúlt héten600
mod_vvisit_counterEbben a hónapban1523
mod_vvisit_counterMúlt hónapban1791
mod_vvisit_counterÖsszesen544622

Véletlen képek